foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0 532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 2
En KötüEn İyi 

Zirve Karot Adana'da beton delme, kesme, kırma, filiz ekme alanında hizmet veren firmalar arasındadır. Adana'nın karot firması ihtiyaçlarında 7/24 hizmetindedir.

Zirve Karot firması Adana'da bina, inşaat, beton ile ilgili karot sektöründe hizmet vermektedir. Özellikle beton kesme, beton delme, beton kırma sektöründeki deneyimi ile birçok ilde çalışmalar yapan firmamız Adana için de karot hizmetleri sağlamaktadır.

Adana'da hizmet veren karot firmaları arasında olan Zirve Karot müşterilerine aşağıdaki hizmetleri sağlamaktadır.

Beton Delme, Beton Kesme, Filiz Ekme - Ankraj, Hidrolik Beton Kesme, Halatlı Beton Kesme, Bina Yıkımı, Beton Kırma, Derz Kesme, Asfalt Kesme, Kimyasal Dubel, Poliüretan Enjeksiyon, Bina Güçlendirme, Bina Tadilat ve Onarım İşleri, Beton Çatlatma Sistemi, Karbon Plaka - Elyaf Güçlendirme.

Teknolojik yenilikleri takip eden ve karot alma, karot delme, beton kesme işlerine odaklanan bir firma olarak çalışan Zirve Karot, deneyimli ve uzman ekibiyle müşterilerine hasarsız, uygun, yüksek kalitede çözümler sunmaktadır.

Adana'da iseniz ve Adana'da karot firması arıyorsanız bizimle irtibat kurun. "Önce Güven" sloganıyla hizmet veren karot firmamız 7/24 Adana'nın hizmetindedir.

İrtibat numaramız:0850 302 37 33

Beton Kesme İllerimiz

telefon whatsapp mail